top of page

Охорона від кіберзагроз для дітей розлучених батьків: поради та стратегії

  • Owner
  • 19 бер. 2024 р.
  • Читати 2 хв

Розлучення - це складний час для всієї сім'ї, особливо для дітей. Поки родини стикаються з новими реаліями та викликами, батьки можуть натрапити на фінансові труднощі, намагаючись задовольнити потреби своїх дітей після розлучення. Одним з найбільш недооцінених ризиків є кібербезпека, оскільки діти стають легкими мішенями для хакерів через недостатню свідомість про ризики та доступ до батьківських ресурсів. Своєчасна розмова між батьками та дітьми про безпеку в Інтернеті може запобігти можливим фінансовим проблемам та захистити особисті дані дітей.


Тут наведено декілька порад та стратегій, які можуть допомогти розлученим батькам захистити своїх дітей від кіберзагроз:

  1. Комунікація та співпраця: Розлучені батьки повинні співпрацювати щодо кібербезпеки своїх дітей. Вони мають обмінюватися інформацією та встановлювати спільні правила та стратегії.

  2. Обмеження доступу: Встановіть обмеження на використання Інтернету в обох домівках. Це допоможе зменшити ризик небезпечних веб-сайтів та контенту.

  3. Моніторинг активності: Розлучені батьки повинні регулярно перевіряти онлайн-активність своїх дітей, щоб вчасно виявляти будь-які потенційні небезпеки.

  4. Навчання про кібербезпеку: Важливо навчити дітей правилам безпеки в Інтернеті та усвідомленню ризиків ділення особистої інформації.

  5. Встановлення безпекових програм: Встановіть антивірусні програми та програми контролю батьків для захисту пристроїв від шкідливих програм та контенту.


Комунікація і співпраця особливо важлива.

Те, що батьки часто не усвідомлюють, це те, що їхні діти можуть використовувати обох батьків, щоб отримати доступ до кредитних/дебетових карт, оскільки це означає дизайнерські кросівки від обох: і мами і тата. І навіть, розлучені батьки, котрі добре між собою комунікують, рідко заходять у деталі, що стосується запитання: "Скільки Андрій витрачає з твоєї банківської картки?".


Тому батькам варто спробувати провести таку розмову між собою і залучити дітей, щоб чітко зрозуміти: що є необхідністю, а що - предметом розкоші.


Решту пунктів безпекових порад теж важливі.

Ми бачимо, що підлітки проводять третину свого дня у сні, третину в школі і третину витрачають на серфінг або гру в Інтернеті. Дорослі досить добре навчилися відмовлятися від будь-якого запиту про особисті дані, кредитну картку або банківські дані. Тому, хакери починають націлюватися на дітей для отримання особистих даних, переважно через те, що вони погано оцінюють ризики.


Здається, що діти повинні бути невразливі до цього виду фішінгу, оскільки вони не мають банківських рахунків чи кредитних карток, правда? Проте, вони часто мають доступ до номерів рахунків через "батьківську підтримку". А відповідно, за допомогою певної комбінації хакери можуть робити свої неприємності, включаючи відкриття кредитних ліній в ім'я підлітків,


Для нейтралізації таких дій зловмисників і має бути спрямоване навчання про кібербезпеку, моніторинг активності підлітків в мережі та встановлення безпекових програм.


Загалом, захист дітей від кіберзагроз є важливою відповідальністю для будь-яких батьків, особливо для тих, хто переживає розлучення. Співпраця, регулярна комунікація та прийняття необхідних заходів допоможуть забезпечити безпечне онлайн-середовище для ваших дітей. Пам'ятайте, що ваша підтримка та уважність можуть стати вирішальними факторами в запобіганні потенційним небезпекам і забезпеченні безпеки та захисту їхніх особистих даних. Будьте завжди на зв'язку зі своїми дітьми і бережіть їх в Інтернеті!

Comments


Пост: Blog2_Post
bottom of page