top of page

Важливо знати! Витрати на адвоката відшкодує порушник

  • Основа
  • 8 лют. 2022 р.
  • Читати 2 хв

Оновлено: 12 лют. 2022 р.

Людина, яка зазнала втрат боїться втратити ще більше. І вже потім думає про компенсацію завданої шкоди і відновлення умов життя, які були до прикрого випадку. А ще, в тяжкий момент – головне підтримка. Фахівці Служби комфорту розуміють це, тому готові прийти на допомогу: навіть якщо ціна спору мала; навіть якщо одразу немає усіх грошей, щоб заплатити за адвоката.


Ми так діємо, бо віримо, що наші клієнти є чесними та порядними, а працівники – добрі спеціалісти. Поєднання таких якостей допоможе відновити справедливість, а також, компенсувати понесені витрати за рахунок порушника.


«Хочу на ви іти…» - легендарний вислів Святослава Ігоровича, який поважають досі.


Діяти відкрито і чесно важливо, навіть, у судовому спорі. Адже дії сторони щодо досудового вирішення спору та з врегулювання спору мирним шляхом під час розгляду справи або поведінку сторони під час розгляду справи, що призвела до затягування розгляду справи, зокрема, подання стороною явно необґрунтованих заяв і клопотань, безпідставне твердження або заперечення стороною певних обставин, які мають значення для справи, безпідставне завищення позивачем позовних вимог тощо обов’язково враховує суд при розподілі судових витрат.


Що таке судові витрати?



Судові витрати складаються з судового збору та витрат, пов’язаних з розглядом справи. До витрат, пов’язаних з розглядом справи, належать витрати: 1) на професійну правничу допомогу; 2) пов’язані із залученням свідків, спеціалістів, перекладачів, експертів та проведенням експертизи; 3) пов’язані з витребуванням доказів, проведенням огляду доказів за їх місцезнаходженням, забезпеченням доказів; 4) пов’язані з вчиненням інших процесуальних дій, необхідних для розгляду справи або підготовки до її розгляду.


Оплата адвокату.

Найперші витрати з якими, зазвичай, стикається ініціатор спору це - витрати на професійну правничу допомогу. Або, як кажуть в народі: «оплата адвокату».



Судові витрати покладаються: у разі задоволення позову - на відповідача; у разі відмови в позові - на позивача; у разі часткового задоволення позову - на обидві сторони пропорційно розміру задоволених позовних вимог.


Але, навіть якщо позов задоволено, то суду потрібно довести обґрунтованість та необхідність понесених витрат, доброчесно поводитися підчас розгляду справи.


Саме тому, наші адвокати завжди:

  • пропонують клієнту та його візаві врегулювати спір мирно, не доводячи до суду (бо адвокат зобов’язаний сприяти врегулюванню, а не роздмухувати конфлікт);

  • роблять лише те, що потрібно для ефективного розгляду справи на користь клієнта (наприклад, ми не замовлятимемо дорогих та довгих експертиз, якщо ціну зламаної речі можна дізнатися з OLX);

  • перевіряють усі заяви і твердження суду та протилежної сторони (дрібниць в суді не буває, а помилки чи брехню, навіть «невинну» слід спростувати одразу);

  • не просять клієнта зробити 100% попередньої оплати (бо наші клієнти чесні, а закон не вимагає авансу, щоб мати право на повернення витрат за рахунок сторони, яка програла).


Більш детально про те "що таке судові витрати", "як повернути витрати на адвоката" можна дізнатися тут, або зателефонувати до нас.

Comments


Пост: Blog2_Post
bottom of page